Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sony Ericsson F305 Unboxing recenzi

Soubor pod: Nekategorizované - plemix @ 7:03 am

Ti, kteří byli po Sony Ericsson úzce okamžitě poznají abnormalita okolí Sony Ericsson F305. F série je zcela nové série "hraní" telefony, jak se nový návštěvník provést? Podívejme se nyní zjistit.

Součástí balíčku je dost typické: telefon, baterie, handsfree, cestovní nabíječka, 2 zadní a popruhem plus uživatelské příručce.

Sony Ericsson F305 Phone Review

Tento subjekt může být miniaturní, ale to neznamená, že koncese na herní ovladače (D-pad). D-pad je přiměřeně velké s velmi dobrou odezvu. Pomocí D-pad mi připomíná pohodlí pomocí kvalitní hru řadič. Hodně práce na to, Sony Ericsson!

Sony Ericsson F305 Phone Review

Klíče jsou docela malé, ale měly by být dost pro uskutečnění hovoru a textových. Doufám, že nemáte používat tyto malé klávesy v jakékoliv akční hra, ačkoli.

Sony Ericsson F305 Phone Review

D-pad má slabá záře, která by měla zajistit hraní v temné místnosti je trochu jednodušší. Ústřední tlačítko má hrubý povrch, aby pomohla ji přesně nacházení.

Sony Ericsson F305 Phone Review

Tento design mi připomíná Motorola klávesnici, pokud jste viděli jakékoliv MOTORAZR model, než byste měli být schopni rozpoznat podobnosti v designu.

Sony Ericsson F305 Phone Review

V 2MP kamerou, je skryté uvnitř zadního krytu. Jak možná víte, že telefon je dodáván s "2" zadní. Budou se neliší příliš od sebe navzájem a já pochybuji, že je nutné s 2 podobně konstruované krytů. Jako záložní, perhaps?

Sony Ericsson F305 Phone Review

V M2 slot je pokryto měkkými plasty, které vám umožní jednoduše měnit kartu bez nutnosti otevírat kryt.

Sony Ericsson F305 Phone Review

2 "displej nás něco, co je třeba žádoucí. Vzhledem k tomu, že je herní model, jeden by přirozeně chtít mnohem větší obrazovky.Naštěstí je součástí balíku her jet spolu s obrazovkou docela dobře.

Sony Ericsson F305 Phone Review

Hraje zde je jedna z her v balíku. Pohybový senzor dovnitř lze zjistit váš pohyb tak místo stisku klávesy nahoru a dolů můžete skutečně "houpačka" telefonu, jako v případě, že děláte nějaké skutečné rybaření. K dispozici je také bowling hra, která využívá pohybové čidlo.

Sony Ericsson F305 Phone Review

Sony Ericsson F305 je docela úspěšný telefon a jeho úspěch je způsobena zejména softwaru. Sdruženém hry jsou zábavné hrát s (sledujte video!) A pohybový senzor poskytuje nový způsob mobilního hraní. Nicméně velikost obrazovky a jejich řešení je docela těžké pro závažné dlouhodobé hraní. Pokud se podíváme na cenovky i když mnoho z jeho krátké příchody může být odpuštěno.

 

 

Náhledy fotografií ze složky sony ericsson F 305

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

prekladac

(prekladnik, 30. 6. 2009 17:45)

hele,ze tys to prekladal v googlu?normalni clovek nenapise ze je dodavana s 2 zadni.zalozni,perhaps?
pytlovina ne?