Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sony Ericsson F305 je určen pro zábavu a hry

Sony Ericsson F305 Sony Ericsson je na první Motion-Gaming povoleny telefon. , Nebo dobře, no, to vlastně není pravda, ale to je první jít tímto názvem zejména. Je to Quad-band GSM telefon s podporou EDGE sítě rychlostí.

Tato nízká / střední-telefon sportovní úroveň některých spíše ochladí herní prvky. Tří pre-naložené hry - Bowling, Bass rybářských & Jockey - vám umožní použití síly k hraní hry. Řekne si nahrát do bowling hra - jak se vám na ni hrát? Stačí napodobit pohyb na bowling házet míč s F305 a budete hrát hru. Jednoduché, ne? Je to tak trochu jako koncept se za Nintendo Wii, i když jsem jen obtížně věřit, bude to fungovat stejně velký jako má Wii. Jiné než speciální herní funkce, F305 nabízí soubor PlayStation-jako herní klávesy nad displejem, stejně jako klávesová zkratka pro vaše hry. Pokud jste v polovině hry, ale baterie je nízký (ve smyslu, že jste hráli téměř 8 hodin!), Můžete rychle připojit k baterii Power Pack CCP-100 (extra příslušenství), a můžete hrát hodiny znovu. To je vlastně spíše chytrý doplněk, a já doufám, že bude k dispozici pro další telefony, ačkoliv Existuje šance, že se nestane.

F305 funkce hlasité stereo reproduktory na zadní straně to, aby vaše herní zážitky ještě lepší. Pokud máte pocit, že napadení tvůj kámoš do zápasu, můžete to udělat přes Bluetooth na některé hry.

F305 má slušný hudební přehrávač schopný hraní nejvíce standard komprese audio kodeků, včetně über-stlačený eAAC + kodek. Do paměti telefonu je trochu omezený i když jen na 10 MB, takže budete muset rozšířit o paměťové s kartou Memory Stick Micro. Vaše hudba pak mohou být přeneseny přes USB port. Můžete stream vaší hudby v bezdrátových stereo, jako funkce telefonu Bluetooth A2DP profilu. Můžete mít také poslouchat rádio se zabudovaným-in FM radio, a uznat, že hudba hrála s TrackID.

Na displeji na přední straně tohoto polární bílá nebo černá Mystic telefon je 2-in velký TFT displej s rozlišením 176 x 220 pixelů, a až 262.144 barev. Zatímco usnesení není zrovna excelentní, že budeme provádět na vykreslování 3D hry, rychleji a více her jsou k dispozici pro telefony s tímto rozlišením obrazovky.

Tato opatření F305 dobrý 96 x 47 x 14,6 milimetrů a váží jen ve 97,5 g, což je trochu těžší, než to ve skutečnosti vypadá. F305 budou na vybraných trzích ve 3. čtvrtletí tohoto roku. Očekáváme, že cenovka na relativně nízké úrovni, zvažuje se jedná o nízké / střední-end telefon.

F305 se budou oficiálně vyhlášeny v úterý 17..

 

 

Náhledy fotografií ze složky sony ericsson F 305

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Are you 18? Come in and don't be shy!

(loveawake.ru, 21. 1. 2022 19:34)

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

Measuring Blood Tension

(AMuttnaseDen, 8. 10. 2018 2:15)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/ou-trouver-le-cialis/

Momentous Blood Pressure - Hypertension

(Atroudgigommix, 25. 7. 2018 13:49)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commander-cialis-generique/