Jdi na obsah Jdi na menu
 


JOYPAD S TELEFONNÍM MODULEM

První herní telefon švédsko-japonského F305 byl prezentován na animovaném videu s panáčky připomínající South Park ve 3D. Figurky telefon používaly jako virtuální udici, kterou ovládaly díky vestavěnému pohybovému senzoru. Ten by měl být citlivější než u starších modelů značky, kde byl používán pro určení orientace pořízené fotografie a třeba krokoměr. Celkem jsou v telefonu tři Java hry založené na pohybovém ovládání, další by měly přibývat postupem času. Zástupci Sony Ericssonu dokonce naznačili, že by se v budoucnu mohly prodávat samostatně nabízené balíky her určené přímo pro telefony řady F. Koupili byste si herní mobil v balíku s padesáti hrami? Hry pro eFko jsou postavené na Javě, proto se nejedná o přímou konkurenci pro Nokii N-Gage.

Tento zajímavý mobil se bude dodávat s jakýmsi náramkem (na tiskové konferenci bohužel nebyl k vidění), který by měl zabránit odlétnutí mobilu při vášnivém Java-sportování a rázném máchání rukama.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
U herního modelu jsme ocenili svěží design, telefon zkrátka už na první pohled vypadá jinak než. Nad displejem si všimněte tlačítek s křížkem a kolečkem. Budou sloužit pro hraní her naležato a evokují piktogramy z herní legendy Sony Playstation (trojúhelník a čtvereček ale chybí) 
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Konstrukce slideru působí bytelným dojmem, vysouvání pomáhá pružina
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
S modelem F305 se na scénu vrací výměnné kryty. To co se dá sundat z přední strany vidíte na obrázcích, na zádech se zřejmě bude vyměňovat kryt baterie (jiný díl se nám odtrhnout nepodařilo)

 

Náhledy fotografií ze složky sony ericsson F 305

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář